Потрібна допомога?
Поговори з експертом
технічної підтримки:

особистий кабінет

"СіДнет закривається"?

Створено 24 жовтня 2021

‼️Черговий конкурент, шляхом розповсюдження недостовірної інформації намагається нанести шкоди діловій репутації  CiD.net.ua, діючому інтернет провайдеру Бучанського і Іванківського районів. 

Слід зазначити, що право на вільне висловлювання гарантовано статтею 34 Конституції України.
‼️Та така інформація повинна поширюватися із дотриманням законодавчих норм про її достовірність та не порушувати права осіб, яких стосується данна інформація та права на недоторканість ділової репутації компанії!

Пленум Верховного Суду України в постанові #1 від 27.20.2009 встановлює обов’язок не поширювати недостовірну інформацію та таку, що ганьбить гідність, честь чи ділову репутацію компанії. У зворотньому випадку особу, яка поширює інформацію не відповідну дійсності, може бути притягнуто до відповідальності в судовому порядку.

‼️Вимагаємо поваги до діяльності CiD.net.ua! ‼️Маючи право на захист особистих немайнових прав та гідно напрацьованої ділової репутації, вимагаємо від розповсюджувачів недостовірної інформації припинення та спростування недостовірної інформації щодо інтернет провайдера CiD.net.ua, у такий же спосіб, у який вона була поширена!

Якщо розповсюджувачі, які поширили недостовірну інформацію, не відреагують на наші звернення, CiD.net.ua матиме право на захист своїх прав та інтересів в судовому порядку та звертатиметься із заявою про встановлення факту недостовірності цієї інформації та спростування невиправданих чуток (абзац третій частини четвертої статті 277 Цивільного кодексу України).