В зв'язку з технічними проблемами в роботі системи терміналів поповнення 24nonstop, поповнення рахунку, через термінали даної системи, буде не можливим. Орієнтовна дата відновлення роботи послуги 4-5 лютого. Просимо користуватись іншими варіантами поповнення для забезпечення безперебійного функціонування послуги.

CiD.net впевнено розвивається та будує нові високошвидкісні оптоволоконні кабельні мережі на нових територіях!  Раді повідомити, що відтепер всі бажаючі власники будинків по вулицям Ковпака, Миру, Лісна, пер.Набережний, Комсомольська можуть подавати заявки на підключення до Інетрнету! Також ще раз звертаємо Вашу увагу на впровадження з 01.11.2015р. цифрового телебачення за технологією IPTV! 

Підключайтесь та отримуйте безмежні інтернет-можливості!

З 20 липня 2015 року до 1 листопада 2015 року насолоджуйтесь Інтернетом на швидкості 100 МБіт/с без зміни абонентської плати! З 20 липня 2015 року до 1 листопада 2015 року насолоджуйтесь Інтернетом на швидкості 100 МБіт/с без

Шановні абоненти!

З 01 листопада 2015 року вводяться в дію нові тарифні плани для користування послугою доступу до мережі Інтернет. В зв’язку з цим повідомляємо про наступне:

Всіх абонентів, яким надається доступ до мережі Інтернет за допомогою кабельного доступу, згідно діючого Договору «Про надання послуг до мережі інтернет» буде переведено на обслуговування до нового тарифного плану «Оптимальний». Абонентська плата, згідно даного тарифу, становить 129 грн. за 30 календарних днів. Вся інформація, щодо подробиць використання даного пакету та щодо інших тарифних планів знаходиться на офіційному веб-сайті за адресою http://cid.net.ua/tarifs/dlia-domu та в Особистому кабінеті абонента.

Дякуємо, що користуєтесь послугами CiD.net!

X